Reference

Maminka, ZŠ Janouškova
Chtěla jsem Vám napsat, že se mi Vaše on-line lekce angličtiny s lektorkou Karolínou moc líbí. Zpočátku jsem byla dost skeptická, jak nám to s Lojzíkem půjde, protože je prvňák a s angličtinou teprve začíná. Teď už vím, že to půjde. :-) Lojzík už něco zná a může reagovat, necítí se v angličtině tak ztracený a baví ho to :-) Děkuji
Maminka, ZŠ Čejkovická
Potěšila mě Vaše chvála na mladšího syna Vítka. Do kurzu jsem ho přihlásila, protože ho angličtina příliš nebavila. Doma jsem doháněli, co se nenaučil ve škole a na nějakou hravou formu angličtinu už zbývalo málo času. A toto vše jste za rok dokázala! Angličtina ho teď už baví, vidím velikánský pokrok. Jen nedokážu pochopit, jaké máte učební metody, že se tak rychle učil a zlepšoval. Za to velké poděkování pro Vás.
Vyšší odborná škola zdravotnická Brno
S jazykovou školou HOPE spolupracuje v rámci vzdělávání Vyšší odborná škola zdravotnická Brno již řadu let. S realizací výuky, kvalitou lektorů i celkovou organizací jazykových kurzů jsme byli doposud vždy velmi spokojeni.
Správa kolejí a menz Mendelova univerzita v Brně
S jazykovou školou HOPE spolupracujeme již řadu let a jsme maximálně spokojeni, hlavně co se týká stylu výuky, osobního přístupu lektorky AJ a jejích profesionálních znalostí.
Brno transport
Doporučuji pro rychlost požadovaných překladů, průběh komunikace (překlady) mailem, což je v dnešní době plus.
Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity
Co se týče kvality překladů, byl jsem vždy spokojen. Zpočátku jsem měl obavu o překlad odborné terminologie. Tato obava se ale ukázala jako zbytečná, protože překladatelé ovládali základy odborné terminologie na dostatečné úrovni.
Eva KrahulcováSolarWinds
S jazykovou školou HOPE spolupracujeme celá léta a jsme velmi spokojeni, především pak s vel-kou ochotou řešit naše individuální potřeby. Využíváme jak lekce anglických jazyků ve dvou úrov-ních, tak individuální lekce a také lekce českého jazyka pro cizince.
REKO a.s.
Se společností HOPE spolupracujeme dlouhodobě a oceňujeme jejich profesionalitu, časovou flexibilitu, ochotu vyjít nám vstříc i v případě urgentních překladů a tlumočení.
Mendelova univerzita v Brně
Se společností HOPE dlouhodobě spolupracuji v oblasti překladů odborných článků a korektur rodilým mluvčím v oblasti mezinárodních financí a evropské integrace. Jejich překlady jsou velmi profesionální jak po jazykové tak po stránce odborné terminologie. Překlady …
GRAFEX-AGENCY s.r.o.
S firmou HOPE jsme velice spokojeni. Využíváme jejich překladatelské služby a překlady byly vždy v pořádku. Velmi se nám líbí nadstandartní přístup, který mám firma HOPE vůči našim požadavkům.
OSC, a.s.
Začátek spolupráce naší akciové společnosti s jazykovou školou HOPE se datuje již od roku 1993. Postupem času se vytvořily 3 – 4 studijní skupiny s různými úrovněmi znalostí, další skupina využívá pouze možnosti konverzace s rodilým mluvčím.
IVF Zentren Prof. Zech – Pilsen s. r. o.
Na společnost HOPE se vždy obracíme s důvěrou v kvalitní překladatelské služby. Je příjemné vědět, že se můžeme spolehnout na slíbený termín dodání.
NAHORU