Soudně ověřené překlady

Zajistíme překlady dokumentů z češtiny i do češtiny se soudním ověřením, případně ověřené překlady mezi dvěma cizími jazyky. Překládáme z i do všech běžných jazyků i jazyků neevropských.

Nejčastěji překládáme

 • vysvědčení, diplomy a certifikáty, výuční listy,
 • výpisy z katastrů, rejstříků trestů,
 • potvrzení o příjmech, výpisy z účtu, výpisy z obchodního rejstříku,
 • oddací, rodné a úmrtní listy, osvědčení, apostily,
 • daňová přiznání, úřední dokumenty včetně soudní doložky atd.

Ověřený překlad může vyhotovit pouze soudem jmenovaný překladatel a tento typ překladu je nutný v situacích, kde běžný překlad nestačí. Pokud si nejste jisti, potřebujete-li překlad s ověřením nebo stačí-li Vám překlad běžný, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Soudně ověřený překlad, nazývaný také úřední překlad nebo překlad s kulatým razítkem, se skládá z originálního dokumentu či jeho notářsky ověřené kopie, překladu a tzv. tlumočnické doložky soudního překladatele. Všechny části jsou neoddělitelně svázány trikolórou a zapečetěny, proto je při překladu např. rodného, oddacího či úmrtního listu, vysokoškolského diplomu atd. vhodné pořídit notářsky ověřenou kopii originálního dokumentu, aby nedošlo k jeho znehodnocení. Budete-li si přát, notářsky ověřenou kopii pro Vás rádi zajistíme.


Máte zájem o překlad?
Neváhejte nás kontaktovat.

  Společnost / jméno (vyžadováno)

  Email (vyžadováno)

  Telefon

  Text zprávy

  Typ služby (vyžadováno)


  Přeložit do:

  Požaduji překlad s kulatým razítkem (se soudním ověřením)

  Požadovaný termín dodání

  Příloha (podporované formáty souborů: txt, pdf, doc, docx, odt, zip)

  Maximální velikost přílohy 6 MB. Máte-li větší přílohu nebo víc souborů, prosím kontaktujte nás zde.

  Odkud ste se dozvědeli o této nabídce?  Osobní data jsou zpracována v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Jazyková agentura HOPE považuje poskytnuté informace a údaje za důvěrné a neposkytuje je třetím stranám.

  NAHORU